Możliwości rozwoju, jasne ścieżki kariery. Wybierz mądrze,
dołącz do nas!

Slider

Przewagę konkurencyjną Komplex-Torus buduje profesjonalny zespół ekspertów. Nieustannie dążymy do doskonałości uczestnicząc w projektach edukacyjnych i szkoleniowych, tym samym podnosimy nasze umiejętności tworząc kompetentny zespół na wszystkich szczeblach naszej organizacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą u nas, serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych publikowanych w portalach internetowych. Zachęcamy również do złożenia swojej aplikacji drogą elektroniczną: rekrutacja@komplex-torus.pl

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie globalnej strategii marketingowej
  • Prowadzenie działań marketingowych ze szczególnym uwzględnieniem digital marketing
  • Komunikacja w mediach społecznościowych, zarządzanie treścią na stronie www
  • Nadzór nad produkcją materiałów graficznych
  • Koordynacja działań w zakresie marketingu
  • Koordynacja i egzekucja działań w ramach organizowanych przez firmę eventów konsumenckich i B2B
Wymagania:
  • Doświadczenie w marketingu min. 2 lata
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki marketing i zarządzanie
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w małym i młodym zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość kreowania własnych rozwiązań i samodzielność w działaniu

Zainteresowany?

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@komplex-torus.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Komplex-Torus Sp. z o.o. Warszawa w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. “O ochronie danych osobowych”, Dz.U. nr 133, poz. 833″. Komplex-Torus Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Informujemy, że aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Komplex-Torus Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-495) przy ul. Gierdziejewskiego 7 (dalej Administrator), w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Administratora na adres e-mail: kontakt.rodo@komplex-torus.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w swoim dokumencie aplikacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych przez Komplex-Torus Sp. z o.o. przez okres najbliższych 9 miesięcy.

Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o celach ich przetwarzania oraz przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.